درباره شرکت

مهندسان مشاور اوج پژوهش صنعت، يك شركت مهندسی مشاور فعال و پيشرو در بخش خصوصي است كه در رسته‌هاي مختلف مهندسي فعال مي‌باشد و در تهران به ثبت رسيده‌است.
تیم مدیریتی متشکل از مهندسین حرفه‌ای با حداقل 25 سال سابقه کار و تجربیات گوناگون در امر آموزش در دانشگاهها؛ اجرای پروژه‌های توسعه‌ای و بازسازی مستحدثات آسیب دیده از جنگ، اکنون دارای تجربه کافی برای اجرای پروژه‌های کلان توسعه‌ای در زمینه بندرسازی، سازه‌های ساحلی و فراساحلی، صنایع نفت و گاز و فناوری‌های مربوطه می‌باشد.
تیمی متشکل از کارکنان با تحصیلات عالیه مهندسان مشاور، پیشگام در پایه‌گذاری بسیاری از دروس تخصصی دانشگاهی، صنایع کشتی سازی، ساحلی و فراساحلی از مرحله طرح نظری – مفهومی تا فازهای اجرا و بهره‌برداری می‌باشند.
اکنون فعالیت‌های مهندسان مشاور اوج پژوهش صنعت، توسط حدود 100 نفر متخصص استخدامی تمام وقت، مستقر در دفتر مرکزی تهران و همکاران پاره وقت دیگر از همکاران سابق دانشگاهی، در کیفیت ممتاز به انجام می‌رسد.

چشم انداز شرکت​

مهندسین مشاور چند رشته ای بین المللی موفق در منطقه و مجهز به دانش روز، فعال در حوزه های مشاوره، تامین و طرح و ساخت.

پیام مدیر عامل

اینجانب، دکتر ناصر فلاحی، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مهندسان مشاور اوج پژوهش صنعت و استاد مدعو دانشگاههای ایران در رشته‌های علوم و فن‌آوری دریایی، بر این اعتقادم که اکنون، مهندسین حرفه‌ای ایران، دارای قابلیت‌های علمی و حرفه‌ای برای انجام پروژه‌های توسعه‌ای کشور، از هر نوع و اندازه، در کیفیت ممتاز و با قیمت مقرون به صرفه می‌باشند. این قابلیت‌ها در حدی است که می‌تواند به کشورهای منطقه و پروژه‌های بین‌المللی گسترش پیدا کند.

بر پایه این اعتقاد، مهندسان مشاور اوج پژوهش صنعت، مسئولیت‌های مطالعاتی، مهندسی و خدمات مدیریت پیمان بزرگترین پروژه‌های مدرن و تکنولوژیکی جمهوری اسلامی ایران در زمینه صنعت دریا را تقبل نموده و خوشبختانه موفق شده‌است به نحو شایسته و موفقیت‌آمیز، تعهدات متقبله را در رضایت کامل کارفرمایان، به انجام برساند.
زمینه‌های فعالیت‌های APS، در برگیرنده طراحی، نظارت و خدمات مدیریت پیمان پروژه‌های کارخانجات کشتی سازی و سازه‌های فراساحلی، بنادر (اعم از کانتینری و تجاری)، پایانه‌ها (نفت و گاز)، سازه‌های سیویل سنگین و همچنین صنایع بطور عام می‌باشد.
امیدوارم که با این روند سخت کوشانه در اجرای مسئولیت‌های متعهده توسط کارکنان APS، مهندسان مشاور این شرکت در زمره شرکت‌های دارای برند در سطح ملی و محلی گردیده و قادر باشند که با شرکت‌های معتبر مهندسی دنیا رقابت نمایند. در این راستا، امیدوارم که دانشجویانم در دانشگاههای کشور، تمام تلاش خود را در بخش خصوصی متمرکز نموده و با کارکنان سختکوش این مهندسان مشاور وارد عرصه رقابت گردند که بطور حتم باعث تعالی علمی و صنعتی کشور خواهد گردید.

پیمایش به بالا